ارسال رایگان

بر خلاف بسیاری از فروشگاههای اینترنتی ایران که هزینه ارسال سفارش را از خریدار دریافت میکنند ، شما در فولاد رایانه تصویر هیچ هزینه ای بابت ارسال سفارشات پرداخت نمیکنید و ارسال تمامی سفارشات به صورت کاملاً رایگان صورت می گیرد.

روش های ارسال کالا به مشتری:


 تحویل پیک موتوری در تهران

 

تحویل پیک موتوری مربوط به سفارش‏ های با محل تحویل تهران است. سفارش هایی که در روزهای کاری تا ساعت 14 ثبت شوند در همان روز تحویل می‏ شود. همچنین، سفارش هایی که بعد از ساعت 14 ثبت می گردند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل می گردند. هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف شرکت با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می‏ شود.

در حال حاضر فقط سفارشاتی که در محدوده‌های زیر در شهر تهران قرار دارند امکان ارسال توسط پیک را دارا هستند و سایر محدوده‌ها فقط از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال می‌شوند:

از سمت شرق:

تا سه راه آزمایش (بعد از سه راه آزمایش، اگر آدرس از مسیر خیابان دماوند نباشد مانند آدرس‏های به سمت حکیمیه و خود حکیمیه ارسال با پیک مقدور است)

از سمت غرب:

 بزرگراه همت (منطقه 22) تا شهرک باقری، آزاد شهر و پیکان شهر

از سمت جنوب:

تا بزرگراه آزادگان به استثنای شهرری و دولت آباد که برای این دو منطقه ارسال با پیک مقدور است.

از سمت خاوران تا شهرک مشیریه (برای خود شهرک مشیریه ارسال با پیک مقدور است)

مناطق جاده بهشت زهرا، باقرشهر، واوان، پالایشگاه ، نیروگاه برق، قیامدشت، شهرک صنعتی عباس آباد در محدوده تحویل از طریق پیک  نیستند.


 پست پیشتاز

 

سفارش ‏‏هایی که محل تحویل آنها خارج از تهران است، با استفاده از سرویس پست پیشتاز ارسال می‏ شوند، با این وجود سفارش ‏های با آدرس تحویل تهران نیز می ‏توانند به درخواست مشتری با پست پیشتاز ارسال شوند. زمان رسیدن ارسال‏‌های خارج از تهران پس از تحویل به پست، بر اساس محدوده جغرافیایی از 24 تا 72 ساعت متغیر است، بنابراین روز رسیدن سفارش با توجه به خدمات پستی مشخص است اما ساعت آن را نمی‏‌توان به طور دقیق تعیین کرد.زمان رسیدن سفارش به دست مشتری بر اساس فاکتورهایی مانند محل و نحوه تحویل متفاوت است.

  تیپاکس

 

ارسال از طریق تیپاکس برای سفارش‌هایی امکان‏پذیر است که محل تحویل آنها شهرهایی باشند که دارای نمایندگی تیپاکس هستند، برای مشاهده لیست این شهرها و برای رهگیری سفارشی که با پست تیپاکس ارسال شده می‏‌توانید با دفتر شعبه تیپاکس در شهر خود تماس بگیرید.ویا می‌‏توانید به صفحه پست تیپاکس  مراجعه کنید.

 

از آنجا که فروش در شرکت فولادرایانه تصویر فقط به صورت فروشگاه اینترنتی است و یکی از اهداف آن کاهش دادن سفرهای درون شهری غیر ضروری‏ است، تحویل حضوری سفارش در محل شرکت امکان‌پذیر نیست.

 

امن و مطمئن

با آسایش خرید کنید

گارانتی فولاد رایانه

شرایط گارانتی